Звукова карта Avid

Показати
Сортування
Код товару: 50814
15 634 грн. 13 132 грн.
Немає в наявності

Звукова карта Avid

Компанія Avid-популярний виробник звукового і студійного обладнання, зокрема звукових карт, для професійної роботи з комерційним аудіо контентом. Обладнання представлено в широкому діапазоні цін і орієнтоване на користувачів різного рівня підготовки. Але незважаючи на різницю в можливостях і опціях, всі девайси цього бренду мають

Звукова карта Avid

 • надійністю та ефективністю
 • універсальністю і потужністю
 • стабільністю і передбачуваністю на високих навантаженнях
 • функціональним дизайном
 • сучасною естетичною обробкою екстер'єру
 • міцністю і довговічністю
 • демократичний вартістю.

В інтернет-магазині Музлайн кожна звукова карта Avid - це справжній бестселер, що користується високим попитом серед українських користувачів. Продаж обладнання на нашому сайті проводиться онлайн, в тому числі в розстрочку на вигідних умовах з дистанційним укладенням договором.

Які бувають звукові карти

В асортимент продукції бренду входять сучасні аудіоінтерфейси Avid всіх основних типів 

 • зовнішній
 • убудований
 • портативний
 • рекові
 • з роз'ємами USB, firewire, pci.

Всі вони орієнтовані на інтенсивні навантаження і можуть застосовуватися в домашніх і професійних студіях для повного циклу робіт зі звуком - від запису до відома масштабних сесій і редагування складних проектів.

Для максимально продуктивної роботи над ресурсоємними завданнями найкраще підходять студійні аудіо інтерфейси і pci звукові карти. Це девайси, які виділяються високою стабільністю підключення і мінімальним рівнем втрати даних, навіть при високому навантаженні вони забезпечують максимально коректні відтворення і запис звуку без похибок.

Скільки коштують звукові карти Авід

Будь-який більш-менш ефективний і потужний аудіо інтерфейс Avid - це пристрій за визначенням недешеве. Однак в довгостроковій перспективі і при порівнянні з девайсами відповідного рівня від інших брендів очевидно, що цінова політика компанії-виробника досить демократична, особливо у всьому, що стосується пристроїв про-класу. Найдорожчими в даний час поки залишаються рекові звукові карти і вбудовані інтерфейси - це моделі, розраховані на комерційну роботу, затребувані у відповідному сегменті користувачів.

У бюджетну категорію входять портативні і призначені для користувача звукові карти, орієнтовані на застосування в домашніх умовах і аматорських студіях. З їх допомогою можна досить якісно записувати звук з мікрофона, а також музичних інструментів (електрогітара, бас гітар, і так далі). Вони також дозволяють розвантажити основний процесор робочої станції при редагуванні невеликих проектів. Серед користувачів пристроїв цього рівня-непрофесійні виробники аудіовізуального контенту для мережі Інтернет (влогів, подкастів, інтернет-радіо і так далі), а також музиканти-любителі.

Вибір і замовлення

В інтернет-магазині Музлайн ви можете купити звукову карту Avid професійного класу з доставкою по території Києва та України. На сайті представлена вся необхідна інформація, яка допоможе вам вибрати відповідну модель - відгуки реальних користувачів, Офіційні фото, докладні описи специфікацій, рекомендації професіоналів. Додаткову безкоштовну консультацію ви можете отримати у наших експертів по телефону або очно в нашому Київському салоні. Зверніть увагу, що доставка товарів цієї категорії здійснюється безкоштовно в максимально короткі терміни, або ж за домовленістю у зручний для вас час.

Читати повністю